Logo

" GUD

- GJENNOM OSS

- TIL MENNESKER "

2018

Dato

Kl

Hva

Tema

Taler

Opptak

Søndag 7. januar

11.00

Bønnedag




Søndag 14. januar

11.00

Gudstjeneste

Nådegaver

Tone Haugdal

Søndag 28. januar

11.00

Gudstjeneste

Nådegaver

Ove Kleveland

Søndag 11. februar

11.00

Gudstjeneste

Størst av alt er kjærligheten

Henrik Strømberg

Søndag 25. februar

11.00

Gudstjeneste

Håp

Gunhild og Henrik Strømberg

Søndag 11. mars

11.00

Gudstjeneste

Hope for Justice

Sondre Høysæter

Palmesøndag 25. mars

11.00

Gudstjeneste

Tro

Tone Haugdal

1. Påskedag 1. april

11.00

Gudstjeneste


Henrik Strømberg

Søndag 8. april

11.00

Gudstjeneste

Misjon

Terje Høyland

Søndag 22. april

11.00

Gudstjeneste

Daniel

Johannes Vålandsmyr

Søndag 6. mai

11.00

Gudstjeneste

Kaleb

Ove Kleveland

Søndag 20. mai

11.00

Gudstjeneste

Troshistorie

Elisabeth Christensen


Søndag 3. juni

11.00

Gudstjeneste

Møtepunkt

Lone Arnsted

Marit Riddervold


Søndag 17. juni

11.00

Gudstjeneste

Kain og Abel

Samuel Ebitu

Søndag 1. juli

11.00

Gudstjeneste

Jesus metter 5000

Ove Kleveland







Søndag 5. august

11.00

Gudstjeneste

Innledning Mosebøkene

Henrik Strømberg

Søndag 12. august

11.00

Skalldyr- gudstjeneste




Søndag 19. august

11.00

Gudstjeneste

Abraham

Samuel Ebitu

Søndag 2. september

19.00

Kveldsgudstjeneste


Tone Haugdal

Søndag 9. september

11.00

Gudstjeneste

Josef

Arne Inge Vålandsmyr

Søndag 23. september

11.00

Gudstjeneste

Visjonssøndag

Ove Kleveland

Søndag 30. september

19.00

Kveldsgudstjeneste




Søndag 7. oktober

11.00

Gudstjeneste

Historiske bøker

Henrik Strømberg

Søndag 21. oktober

11.00

Gudstjeneste

Samson

Terje Høyland

Søndag 28. oktober

19.00

Kveldsgudstjeneste


Ove Kleveland

Søndag 4. november

11.00

Gudstjeneste


Arthur Robertsen

Søndag 18. november

11.00

Gudstjeneste

Møtepunkt



Søndag 25. november

19.00

Kveldsgudstjeneste


Gunhild Strømberg

Søndag 2. desember

11.00

Gudstjeneste

Rut

Tone Haugdal

Søndag 16. desember

11.00

Gudstjeneste

Samuel

Samuel Ebitu

Julaften 24. desember

15.00

Gudstjeneste


Ove Kleveland


Nyttårsaften 31. desember

18.00

Nyttårsfest




Søndag 13. januar

11.00

Gudstjeneste

David

Ove Kleveland

Søndag 20. januar

19.00

Kveldsgudstjeneste




Søndag 27. januar

11.00

Gudstjeneste

Elia/Elisja

Tone Haugdal

2017

Dato

Kl

Hva

Tema

Taler

Opptak

Søndag 8. januar

10.00

Bønnedag




Søndag 15. januar

11.00

Gudstjeneste

Troshistorie

Torill og Frode Kjær

Fredag 27. januar


Voksensamling




Søndag 29. januar

11.00

Gudstjeneste

Ny tilhørighet

Samuel Ebitu

Onsdag 1. februar


Undervisning

Veiledning og bønn

Karin Tollisen


Søndag 12. februar

11.00

Gudstjeneste

Årsmøte

Guds godhet tilgjengelig i våre liv

Ove Kleveland

Tirsdag 14. februar


Ledersamling




Søndag 26. februar

11.00

Gudstjeneste

Modig liv for Jesus

Arne Inge Vålandsmyr

Søndag 12. mars

11.00

Gudstjeneste

Modighetskultur

Tone Haugdal

Lørdag 18. - søndag 19. mars


Agenda1




Søndag 26. mars

11.00

Gudstjeneste


Terje Høyland

Palmesøndag 9. april

11.00

Gudstjeneste

Jesus i hverdagen

Arthur Robertsen

1. Påskedag 16. april

11.00

Gudstjeneste


Gunhild Strømberg

Søndag 23. april

11.00

Gudstjeneste

Møtepunkt - Bibelen

Marit Riddervold

Søndag 7. mai

11.00

Gudstjeneste

Troshistorie

Lone Arnsted


Søndag 21. mai

11.00

Gudstjeneste

Lysets barn - Lysets våpen

Tone Haugdal

1. Pinsedag 4. juni

11.00

Gudstjeneste

Pinsen i dag

Ove Kleveland

Søndag 11. juni

18.00

Tjenestefest




Søndag 18. juni

11.00

Gudstjeneste

Tre konger

Henrik Strømberg

Søndag 2. juli

11.00

Gudstjeneste


Frode Kjær

Søndag 16. juli

11.00

Gudstjeneste




Søndag 13. august

11.00

Gudstjeneste




Fredag 25. august


Disippelskolen

Disippel – "Følg meg"

Johannes Vålandsmyr


Søndag 27. august

11.00

Gudstjeneste


Ove Kleveland

Søndag 10. september

11.00

Gudstjeneste


Tone Haugdal

Fredag 22. september


Disippelskolen

Disippel – en hverdagsmisjonær

Alf Halvorsen


Søndag 24. september

11.00

Gudstjeneste

Tjene Gud med våre penger

Henrik Strømberg

Søndag 8. oktober

11.00

Gudstjeneste

Møtepunkt

Marit Riddervold

Lone Arnsted

Lørdag 14. - søndag 15 oktober


Agenda1




Fredag 20. oktober


Disippelskolen

Disippel – våken og forberedt

Knut Svein Dale


Søndag 22. oktober

11.00

Gudstjeneste

Tjene Gud i frihet

Samuel Ebitu

Søndag 5. november

11.00

Gudstjeneste

Troshistorie

Beate og Jarle Fjellstad


Søndag 19. november

11.00

Gudstjeneste


Svein Granerud

Fredag 24. november


Disippelskolen

Disippel – "Blir i Hans ord"

Arne Inge Vålandsmyr


Søndag 3. desember

11.00

Gudstjeneste

Tjene Gud med våre evner

Henrik Strømberg

Søndag 17. desember

11.00

Gudstjeneste

Å tjene Gud - Et valg

Samuel Ebitu

Julaften søndag 24. desember

15.00

Gudstjeneste


Ove Kleveland

Søndag 31. desember

18.00

Nyttårsfest




2016

Dato

Kl

Hva

Tema

Taler

Opptak







Søndag 10. januar

10.00

Bønnedag




Søndag 17. januar

11.00

Gudstjeneste

Åndens frukt

Samuel Ebitu

Søndag 31. januar

11.00

Gudstjeneste

Såmannen

Henrik Strømberg

Fredag 5. februar


Lørdag 6. februar

19.30


13.00

Lovsangskveld


Seminar

Lovsang og tilbedelse

Mary Elizabeth Vorrath

Søndag 14. februar

11.00

Gudstjeneste

Årsmøte

Tegn og under

Ove Kleveland

Søndag 28. februar

11.00

Gudstjeneste

Troshistorie

Tone og Kurt Haugdal

Søndag 13. mars

11.00

Gudstjeneste

Gå derfor ut!

Arne Inge Vålandsmyr

Søndag 27. mars

11.00

Påskefrokost

Gudstjeneste

Påskegudstjeneste

Tone Haugdal

Søndag 10. april

11.00

Gudstjeneste

Møtepunkt

Marit Riddervold

Lone Arnsted

Søndag 24. april

11.00

Gudstjeneste

Disippel og bønn for syke

Terje Høyland

Søndag 8. mai

11.00

Gudstjeneste

Tabernaklet

Samuel Ebitu

Søndag 22. mai

11.00

Gudstjeneste

Abraham

Henrik Strømberg

Søndag 5. juni

11.00

Gudstjeneste

Troshistorie



Søndag 19. juni

11.00

Gudstjeneste

Synd

Samuel Ebitu







Søndag 28. august

11.00

Gudstjeneste

Ut over deg selv

Samuel Ebitu

Søndag 11. september

11.00

Gudstjeneste

Dåp


Tone Haugdal

Torsdag 15. september

19.30

Disippelskolen

"Hvorfor døde Jesus?"

- om forsoningen

Arne Inge Vålandsmyr


Søndag 25. september

11.00

Gudstjeneste

Livets røde tråd

Ove Kleveland

Torsdag 28. september

19.30

Disippelskolen

"Skal derfra komme igjen…."

- om dommen

Alf Halvorsen


Søndag 9. oktober

11.00

Gudstjeneste

Dåp


Terje Høyland

Søndag 23. oktober

11.00

Gudstjeneste

Et helt evangelium

Henrik Strømberg

Torsdag 27. oktober

19.00

Medlemsmøte




Søndag 6. november

11.00

Gudstjeneste

Fast i troen

Samuel Ebitu

Søndag 20. november

11.00

Gudstjeneste

Møtepunkt

Marit Riddervold

Lone Arnsted

Søndag 4. desember

11.00

Gudstjeneste

Hvordan talier Gudtil oss i dag

Tone Haugdal

Søndag 18. desember

11.00

Gudstjeneste

Dåp

Ordet ble menneste

Henrik Strømberg

Lørdag 24. desember

15.00

Julaften




Lørdag 31. desember

18.00

Nyttårsfest




2015

Dato

Kl

Hva

Tema

Taler

Opptak

Søndag 11. januar

10.30

Gudstjeneste


Erik Albert

Søndag 25. januar

10.30

Gudstjeneste

Tilgivelse

Samuel Ebitu

Søndag 08. februar

10.30

Gudstjeneste

Elske hverandre slik Jesus elsker oss

Terje Høyland

Søndag 22. februar


10.30


Gudstjeneste

Middag

Årsmøte

Ære til Guds navn - Lovsang

Tone Haugdal

Søndag 08. mars

10.30

Gudstjeneste

Å leve det unike livet Gud har for oss

Gunhild & Henrik Strømberg

Søndag 22. mars

10.30

Gudstjeneste

Gi det videre

Ove Kleveland

Søndag 05. april - 1. Påskedag

10.30

Påskefrokost

Gudstjeneste

Han er oppstanden

Tone Haugdal

Søndag 19. april

10.30

Gudstjeneste

Dåp

Gud i oss i hverdagen

Ove Kleveland

Søndag 03. mai

10.30

Gudstjeneste

Alt vi trenger, er oss gitt

Samuel Ebitu

Torsdag 14. mai, Kr.himmelfartsdag

11.00

Sosialt

Grilling, lek og moro



Søndag 31. mai

10.30

Gudsjteneste

Gud er Hellig

Arne Inge Vålandsmyr

Søndag 14. juni

10.30

Gudstjeneste

Identitet i Kristus

Tone Haugdal

Søndag 28. juni

10.30

Gudstjeneste

Balansegang/grenser

Marit og Arne Svindland







Søndag 23. august

10.30

Gudstjeneste

Inkluderende fellesskap

Marit Riddervold

Søndag 6. september

10.30

Gudstjeneste

Visjonsmøte

Nådegaver

Arne Inge Vålandsmyr

Søndag 20. september

11.00

Gudstjeneste

Johannes 14. 1-14

Henrik Strømberg

Søndag 4. oktober

11.00

Gudstjeneste

You Never Walk Alone

Jarle Fjellstad

Onsdag 7. oktober

19.30

Visjonskurs


Gunhild og Henrik Strømberg


Onsdag 14. oktober

19.30

Visjonskurs


Gunhild og Henrik Strømberg


Søndag 18. oktober

11.00

Gudstjeneste

Givertjeneste, Malaki 3. 6-12

Terje Høyland

Onsdag 21. oktober

19.30

Visjonskurs


Gunhild og Henrik Strømberg


Søndag 1. november

11.00

Gudstjeneste

Faste og Bønn

Samuel Ebitu

Søndag 15. november

11.00

Gudstjeneste

Middag

Vekst

Marit og Arne Svindland

Søndag 29. november

11.00

Gudstjeneste

Leve Jesus lik

Ove Kleveland

Søndag 13. desember

11.00

Gudstjeneste

Gud med oss

Tone Haugdal

Torsdag 24. desember

15.00

Julaften


Tone Haugdal

Torsdag 31. desember

18.00

Nyttårsaften




2014

Dato

Kl

Hva

Tema

Taler

Opptak

Søndag 21. september

10.30

Gudstjeneste

Gud vår Far

Samuel Ebitu

Søndag 05. oktober

10.30

Gudstjeneste

Jesus vår Frelser

Tone Haugdal

Søndag 19. oktober

10.30

Gudstjeneste

Frelst ved tro

Samuel Ebitu

Søndag 02. november

10.30

Gudstjeneste m/middag

Troshistorie

Jarle Fjellstad

Søndag 16. november

10.30

Gudstjeneste

Den Hellige Ånd

Tone Haugdal

Søndag 30. november

10.30

Gudstjeneste

Bibelen er Guds Ord

Samuel Ebitu


Søndag 14. desember

10.30

Gudstjeneste m/middag

Podet på Vintreet

Ove Kleveland

Tale Bilde (Dessverre dårlig lyd)

Onsdag 24. desember

15.00

Julegudstjeneste

Juleevangeliet

Tone Haugdal


Onsdag 31. desember

18.00

Nyttårsfest